Plastikiniai langai – investicija į ateitį

Daugiau nei pusė Lietuvoje statomų langų yra plastikiniai. Taip yra dėl jų išssiskiriančio energijos vartojimo efektyvumo, aukštos kokybės, kintančios spalvų gamos, lengvos priežiūros ir ilgaamžiškumo. Remiantis apdirbimo standartais, plastikas šiuo metu yra ir ypatingai išteklius saugojanti ir patvari medžiaga.
Prireikė nemažai laiko, kol plastikas atsikratė savo neigiamo įvaizdžio. Jis ankščiau buvo laikomas pigia ir prastesnės kokybės medžiaga.  Dabar situacija yra visiškai priešinga. Plastiko medžiaga, visų pirma PVC, yra šių dienų viena iš labiausiai universalių ir svarbių medžiagų. Plastikiniai produktai yra ateities užtikrinimas ir energijos naudojimo efektyvumas, siūlantis plačią taikymo sritį, kuri varijuoja nuo maisto ir gėrimų pramonės iki automobilių pramonės ir statybos sektoriaus.

plastikinis langas, profilis
Tokie langai siekia rekordines aukštumas, turint omenyje ekologiją. Jie turi didesnį energijos taupymo potencialą, nei bet kuri kita langų medžiaga ir siekia viršūnę ekologijos veiksmingumo užtikrinimo analizėje. Rėmo medžiaga gali būti 100 procentų perdirbama. PVC langai yra tinkamiausias sprendimas, remiantis dideliu patvarumu ir ekonomine nauda per visą jų naudojimo laikotarpį. Prie plastikinių langų puikiai dera įvairūs roletai .
Plastikiniai langai turi daug privalumų, ne tik žiūrint iš ekologinės pusės, bet taip pat atkreipiant dėmesį ir į ekonominį veiksmingumą ir struktūros dizainą. Langų sistemos demonstruoja, kaip pažangios technologijos yra derinamos su praktine nauda ir patraukliu dizainu. Langai ne tik taupo energiją, bet ir gražiai atrodo. Šiuolaikiniai langai turi suteikti veiksmingą apsaugą nuo šalčio, nepalankių oro sąlygų ir triukšmo, saugoti nuo vagyščių, turėti tinkamą kainos ir sąnaudų santykį, būti lengvai prižiūrimi ir reikalaujantys minimalios priežiūros. Tai yra tikslūs reikalavimai, kuriuos išpildo mūsų gaminami plastikiniai langai.
Savybės ir privalumai:
Gera šilumos izoliacija, kurią uztikrina kameros. Rinkoje gaminami langai iš 4 – 6 kamerų profilių. Tačiau ne tik kamerų skaičius, bet ir langų rėmų storis bei armavimo būdas nulemia langų izoliacines savybes. Remiantis aukštu energijos taupymu potencialu ir minimalios priežiūros reikalavimu, tokie langai tarnauja gerokai virš 30 metų.
Plastikiniai langai yra atsparūs rūdims, korozijai ir pūvimui. Jų nereikia perdažyti ar kitaip atnaujinti. Langai nesideformuoja ir kitaip neišsikreipia.
Ilgaamžiškumas ir paprasta priežiūra.
Stiklo storis gali varijuoti tarp 8 ir 47 milimetrų. Kuo storesnis stiklas – tuo geresnė garso izoliacija.
Sandarumą, esant prastoms klimato sąlygoms užtikrina sandarinimo tarpinės ir stiprūs metaliniai sutvirtinimo profiliai.
Plastikiniai langai garsėja puikiu ekologiniu balansu. Langai yra 100 procentų perdirbami, todėl yra taupomi ištekliai. 40 procentų visame pasaulyje esančių dujos ir naftos atsargų yra naudojami šildymui ir energijos tiekimui į namus. 4 procentai keliauja plastikos produkcijai gaminti ir tik 1 procentas plastikinių langų gamybai.
Plastikiniai langai laikosi žymiai ilgiau nei, pavyzdžiui, mediniai. Gaminant plastikinius langus suvartojama mažiau elektros energijos gamybos metu.

Įdomi EKIE namas svetainė apie pasyvius langus, A ir A+ namų statybą ir kita.

Kaip išsirinkti tinkamą projektą kuris atitiks Jūsų porekius, svajones, skypo ypatumus ir pasyvaus namo reikalavimus?

pasyvaus namo projekto parinkimas    << spausk ant iliustracijos.

Leave a Reply